Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi alapján válasszak telefont?

Mi alapján válasszak telefont?

Figyelt kérdés
Már fél éve készülök telefont venni, de annyiféle van, hogy nem tudok dönteni és inkább nem veszek, mindig belefáradok a nézelődésbe. Olyan 90ezret szánnék rá max. Az fontos lenne, hogy nagyon jó minőségű képeket csináljon és extra erős legyen az aksija, de egyébként nem tudom mire figyeljek még oda. Ti mi alapján választottatok telefont magatoknak? Mi az a márka, amit ti sohase vennétek és miért? A processzormagok száma mennyire fontos? Előre is köszönöm!
2013. okt. 15. 18:37
1 2
 1/18 b95 ***** válasza:
52%

lássuk csak:

- az árkategória adott: Max. 90k

- a típus is adott: kamerás mobil.

- továbbá fontos a jó üzemidő is...


Szerintem Nokia N8-at vegyél!

[link]

2013. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én speciel használat alapján választanék, hogy mi kell nekem, rövid vagy hosszútávra? így konkrétan nem tudnék neked mit javasolni, mert ez az információ kevés. ezek alapján mondjuk mondanék egy nokia pureview 808-at. az biztos, hogy jó képet csinál, illetve bár nekem több symbian-os nokiám volt, n8 is, tapasztalataim szerint az átlag okostelefonoknál jobban bírja az akksi.
2013. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mindenképp hosszú távra kellene. Igazából nem is tudom mire használnám még, néha filmet is néznék rajta szívesen. A nokia pont az, amiről azt hallottam, hogy az utóbbi x években nem gyárt valami jó telefonokat, persze nincs róla személyesen tapasztalatom.
2013. okt. 15. 18:56
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

ti be vagytok lőve, hogy ilyen elavult "ezeréve" nem támogatott cuccokat ajánlotok? xD

[link]

[link]

2013. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyébként a sonyval szemezgettem egy ideig, csak annyi van belőle olyan kis apró változtatásokkal, hogy képtelenség választani belőle.
2013. okt. 15. 18:58
 6/18 anonim ***** válasza:
micsoda annyi? ha 90ezret szánsz rá, akkor ez az ajánlott sony márkánál. vagy ott van a másik az se rossz
2013. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

30-40 ért már kapsz


[link]


plussz 30000 ért egy olan digitális fényképezőt amit mindenki irigyel.

2013. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 dirtboy ***** válasza:
nexus 4 vagy optimus G-t ajánlom,nekem G van ha gondolod kérdezz róla
2013. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

A processzor magok száma nagyon fontos, mert ahány van belőle, annyiszor szorozd meg a processzor sebességét, úgy jön ki a valós érték! Szóval sokat számít a processzor: márka, gyorsaság (MHz vagy GHz), és persze a magok száma is! Olyat ne vegyél, amiben MediaTek márkájú processzor van, az a legrosszabb! A Qualcomm processzor a legjobb, de jó még az Nvidia, a Texas, az Exynos, és a Novathor is.

Fontos a ram és a tárhely mérete is, olyat vegyél, aminek a memóriája bővíthető! Ja és a net érdekében a wifi-ről se feledkezz meg!

Nézz körül az arukereso.hu-n! Ott szűkíteni tudod a találatokat az igényeid alapján, több webáruház árajánlatát megnézheted, és elolvashatod a tulajdonosok véleményét is! :)

2013. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2013. okt. 15. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!