Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia L vélemények?

Sony xperia L vélemények?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni?

kijelzője szép?

programok Játékok hogy futnak,nem szaggat fagy??

zene hogy szól.

HTC desires 500 nokia lumia 520 Sony xperia l melyik jobb??

saját tapasztalatot irjatok.

előre is köszönöm

megy a zöld kéz



#Sony Xperia L #Nokia lumia520 HTC desires500
2013. okt. 15. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatokat írok, nekem és Apukámnak is Xperia L van. Megéri.:) A kijelzője nagyon szép..:) Nekem ezelőtt egy Sonny Ericcson U10i ainóm volt.. ez ahoz képest gyönyörűű:) Mint egy mini TV. A szüleim ezen szoktak TV-zni ill. filmet nézni.:) Tudni kell, hogy ez a készülék már úgy van elő írva, hogy Sony Xperia L mobiltelefon és táblagép.:) A játékok nagyon szépen futnak rajta.. pl. a GT Racing 2-t nagyon szépen játsza.. a grafikáját nagyon jól kiadja.:) Zenén lehet állítani.. de atomul szól.. ha felviszem kopra a hangszabályzókat és a leghallkappra leveszem olyan mintha a felénél vagy teljesen fel lenne véve a hang rajta..:) Én csak ajánlani tudom, imádom ezt a telefont.!:)
2014. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!