Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eddig a Sony Xperia SP és a...

Eddig a Sony Xperia SP és a HTC Desire 500-ason gondolkoztam el. Melyiket lenne érdemesebb megvenni? Vagy még mit lehetne számításba venni hasonló kategóriában?

Figyelt kérdés
A lényeg a kamera minősége, esetleg a zenéé, és az akku strapabírósága. Árban nem egy a kettő, de ha az SP megérné annyit, akkor elgondolkoznék rajta. Azt se tudom még, hogy ezeket a telefonokat lehet-e zsebben hordani? Mert nekem ott lenne a legkényelmesebb.

2013. okt. 16. 01:22
 1/8 |Orfeusz| ***** válasza:

SP. Az SP nálam ár-érték arányban erős 9/10 lenne, úgyhogy bőven megéri. A Desire 500 nem olyan jó.

A hordozhatóságról annyit hogy egy áltagos farmer zsebében elfér, még a csőszárúban is. Ha nagyon sekély a zsebed akkor meg vegyél egy másik nadrágot :) Nekem egy kicsit nagyobb telefonom van és az se zavaró.

2013. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
SP !! Sokkal jobb mint a HTC ! És árban én szerintem megéri !
2013. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
SP Sokkal jobb
2013. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sp!!!
2013. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A zene egyértelmű HTC, viszont a többiben a Sony jeleskedik! + le tudsz tölteni hangzásszabályzót Szóval egyértelműen Sony xPeria SP!
2013. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen mindenki sonyra megy rá mert az a felkapott csak annyit említek meg hogy a htc desire 500-ban egy négy magos proci ketyeg nem két magos. Nesze neked sony ;-)
2014. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

01-03 01:06

Látszik, hogy bődületesen hülye vagy a telefonokhoz.

A sony megeszi reggelire a htc-t teljesítményben. Ha értenél hozzá, akkor tudnád, hogy a magok száma kb baromira semmit sem jelent.

2014. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Htc jobb
2014. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!