Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tipot nem tudom...

Rossoner Ultras kérdése:

Sony xperia tipot nem tudom össze kötni Pc vel mi lehet a gond? Valami program kéne hozzá? Így sajnos nem tudok rakni zenét rá

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezzel.

[link]

2013. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Xp-t használsz? Az Xp alapból nem ismeri az MTP módot, a telefon pedig csak így tud csatlakozni.
2013. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen xp van a gépen a sony pc companion pedig fenn van szóval nem tudom mi lehet a gáz
2013. okt. 16. 19:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Sony pc companionál meg végig el megy és amikor a befejezés részhez ér azt írja nem találja a telefont pedig elötte már észlelte
2013. okt. 16. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon leszek, segítek megoldani a problémát. Működött valaha a kapcsolat vagy mindig ilyen volt?
2013. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig soha nem volt kapcsolat mert csak tegnap vettem a telót
2013. okt. 16. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem. Service Pack 3 fentvan? Ha nincs, legyen fent, valamint ez is:

[link]

Ezután próbáld, ha nem jó, jelezz.

2013. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na sikerült miután rá raktam a service pack 3 mat egyből szóval köszönöm a segitséget . Már rá is raktam pár zenét a telóra
2013. okt. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!