Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó symbianos progik?

Jó symbianos progik?

Figyelt kérdés

Nokia 5230-ra kellenének jó programok.

Ki milyet használ (használt)?


Zenelejátszó, ami tud mappákat lejátszani. (Eredetiben nehézkes)

SMS szerkesztő, aminek qwertz billentyűzetén könnyen elérhetőek az ékezetes betűk. (Eredetiben nehézkes.)


De bármi jól bevált progit ajánlhattok.

Köszi!



2013. okt. 16. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A neked megfelelő weboldal: [link]

2013. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van olyan az oldalon amit nem tudok.

Mi az, hogy "szignózni kell"?

2013. okt. 16. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

a szignózás olyan programokat índít el amiket a nokia nem támogat,magyarul egy hack

de ha akarod akkor elmondom hogy kell szignózni a telót nekem meg van és el mondom részletesen is, nekem nokia c5-03 telefonom van és mondok rá programot és játékot pl:játék:raging thunder, doodle jump deluxe, armageddon squadron, wawe blazer, toon warz, programok:adobe reader le, apibridge, facebook, lecountdown, qt összetevők ez egy segédprogram a qt, opera mini next 7.0, nokia photo browser, ramblow ramtisztító, skype, spb mobile shell 3.8.0 a kódot tudom az spb-hez ha akarod elmondom, twitter, nokia video cuts, you tube v2.4.4 mondjuk az 5230-on nincs wifi


ha valamit nem értettél akkor szólj nekem értek a symbian hoz!

2013. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi is ez az "spb mobile shell 3.8.0" ???
2013. okt. 19. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

3D Kezelőfelület...5230-on akadni fog,kevés a futtatási memóriája.

2013. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:(
2013. okt. 20. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!