Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S Advence-nek jó az...

Samsung S Advence-nek jó az elői és a hátsó kamerája?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Elői? Az milyen.

Amúgy a hátsó jó, bár attól függ mire.

2013. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előli* amugy meg ne csináljátok úgy mi ha nem értenétek.. Te még sose hibáztál?!
2013. okt. 16. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csinálok úgy mintha sosem hibáztam volna de azért jó lenne megtanulni magyarul mert olyan szó hogy "előli" nincs.

Amúgy van elől is hátul is kamerája, talán ha legalább a google-be beírtad volna a teló nevét...

2013. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közlöm veled,hogy van olyan magyar szó hogy előli.. IPhonem van és erre javítja ki,szóval nem foglalkozom innentől kezdve veled.:)
2013. okt. 18. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Akármire javítja az ájfon attól még ilyen szó nincs, az ájfon nem magyar termék. Olyan szó van hogy "elöli" de azt teljesen más szövegkörnyezetben használják, és az előlapi kamerára ez nem érvényes. Talán meg kéne tanulni magyarul ha már annak tartod magad és nem a sz@ros ájfon szókiegészítőjére bízni magad.
2013. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. Hogyha már az írásomat kritizálod akkor tanuld már meg,hogy nem úgy írják az Iphonet,hogy "ájfon".

2.Az IPhonet át lehet állítani magyarra.

3. Honna veszed,hogy én magyar vagyok,okoska?!

2013. okt. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!