Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melegszik a telefonom? Miért?

Melegszik a telefonom? Miért?

Figyelt kérdés
Alcatel one touch 5020D 1 hónapja vettem de 2 napja napközben egyszer csak elkezd melegedni és aztán hirtelen lemerül 1 óra alatt akár 50 % ot. Eddig bírta az aksi 24 órát is simán de most már 1-2 órára délután lemerül teljesen.

2013. okt. 16. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami leterheli az akksidat
2013. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

nézd meg az aksit hogy nem púpos e,de szerintem így is úgy is annyi neki.

még ha fut is a háttérben valami akkor sem szabadna 1-2óra alatt lemerülnie,az nagyon rövid idő.

2013. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy annyi neki, ne beszélj már hülyeséget.... Egyből annyi mi? Lehet, hogy csak felrakott egy programot ami leszívja az aksit.. Én is jártam már így.
2013. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

*#*#3646#*#*

Ha ezt beírod a tárcsázásnál, akkor kiad egy menüt, ott menj rá az akku infokra, és ott kiírja az infokat az akkudról.

2013. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Battery Doctor van rajta Facebook messenger opera google chrome gmail twitter alap alkalmazások vannak rajta meg 3 játék subway surfers angry birds meg minion rush. Nem púpos az akkumlátor
2013. okt. 16. 20:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Napközben ma neteztem és kicsit felmelegedett békét hagytam neki és lezártam 60 % volt rajta 12:30 lehetett mikor 55 % volt még aztán lezártam de nem hült le 2 órakor már 20 % volt rajta kikapcsoltam a netet meg magát a telefont utána lehült
2013. okt. 16. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
LTE/3G képes ilyen szinten leszívni az aksit főleg ha a fényerő is maxon van.
2013. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dirtboy ***** válasza:

ha program merítené le akkor annak ott kéne lenni benne,nem tudom az alcatelnél nincs olyan hogy kiírja hogy mi hány %ban merítette az aksit?

én is bele futottam már olyan programba ami ette az aksit ne de 1-2óra és full lemerülés azért mégis csak durva.

az akut persze nem kell egyből cserélni,csak mondom hogy szerintem azzal lesz a bibi,ha mégis programra gyanakszol de nem találod mi lehet akkor csinálj egy gyári vissza állítást.

2013. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat megoldódott a probléma a % ékot nekem is mutatja
2013. okt. 18. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!