Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy S3 miért jobb az...

A Galaxy S3 miért jobb az Xperia S telefonnál? Csak 1 kicsit jobb, mégis mindenkinek az van.

Figyelt kérdés

[link]


Jobb az aksija, meg 1-2 számban nagyobb.

De miért van mindenkinek ez? Szerintem az Xperia S szebb külsőre is.

Bár ez a saját véleményem, de nézegettem telefonos összehasonlításokat, és megláttam az Xperia St, és szerintem jó teló.

De még senki kezében nem láttam.

Ellenben a Galaxy S3 elég híres telefon.

Miért? A Samsung jobb márka mint a Sony?



2013. okt. 16. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
marketing... a samsungot 800 helyen reklámozzák a sonyt alig alig... Egyszer voltam a telenorba garira vinni a telómat (tavaly karácsony) és a várakozási idő alatt 3 S3-at vettek. Sokminden múlik a reklámon. Vélememényem szerint a samsung csúcskategóriái tömegtermékek, így a sony kb ugyan olyan tudású telóját drágábban tudja adni, mert megvezik drágábban, akik nem akarnak tömegcuccot venni
2013. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erosebb hardver, jobb kamera, es szoftverfrissitesek.
2013. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!