Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 tulajdonosok...

Frigg kérdése:

Samsung Galaxy S4 tulajdonosok: mik a tapasztalatok, stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg Amerikában élek, és az otthoni árakhoz képest itt elég olcsó a Samsung Galaxy S4. ($199)

Nagyon gondolkodok rajta, hogy veszek egyet, mert azt a telefont, amit otthonról hoztam, nem tudom itt használni. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, akinek van ilyen telefonja: tényleg ennyire megéri? Olvasgattam már utána, telefonteszteken is átrágtam magam, de érdekelne vélemény saját kézből is, ki mennyire elégedett vele.

Előre is köszi a válaszokat! :))



2013. okt. 17. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Sose vennék Samsungot. Kizárólag rossz tapasztalataim vannak velük. Meg szerintem a telefon maga is elég ocsmány. Bár ez saját vélemény.


Egyébként ha Amerikában veszel telefont, azt itthon nem fogod tudni használni, éppúgy, mint az itthonit odakint.

2013. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Iphonet vegyél (4s,5), androidra kár pazarolni a pénzt.
2013. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Egyik hozzászóló hülyébb mint a másik.

Ha 199-ért van az s4 akkor az hálózatfüggő és nem biztos,hogy egyáltalán működik a mi hálózatunkban. Járj utánna.

2013. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

#1: Ha nem értesz hozzá, akkor ne üsd bele az orrodat! Ilyen ostobaságot már régen hallottam...


A telefonok többségét köztük a Samsung Galaxy S4-et is egyaránt fogod tudni használni Amerikában és itthon is, ugyanis a készülék több sávon keresztül képes kommunikálni:


"GSM 850/900/1800/1900 MHz

UMTS 850/900/1900/2100 MHz

LTE 800/1800/2600 MHz"


És itt a lista, ahol fel van sorolva minden ország szolgáltatója, hogy melyik-milyen frekvencián sugároz.


Annyiban egyetértek az 1. hsz-val, hogy Samsung-ot nem vennék...bár nem rég még ilyet vettem, de csak csalódtam.

Bár 200$-ért viszont ajándék, az biztos.

2013. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt a link: [link]
2013. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Látom szövegértés mindenkinek 1-es."Jelenleg AMERIKÁBAN ÉLEK".Nem tudom honnan szedtétek hogy itthon akarja használni.Persze ha hazautazik akkor azért jó hogy ha itt is működik.

Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak a telóval kapcsolatban.Soha nem fagy,nem akadozik,nagyon gyors,azonnal reagál mindenre,nem kell várni semmire,néha-néha egy-egy mikrolag előfordul de az igen ritka.Minden programot visz laggmentesen.Nem fogsz csalódni ha ilyet veszel.Nagyon megéri az árát.

2013. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor mindenképp utána járok, hogy is megy ez pontosan, mivel nem vagyok egy túl nagy telefonzseni :) Köszönöm a tippeket és a linket is! Pár hónapig még biztos itt leszek, aztán hazalátogatok kicsit, otthon meg tudom majd használni a mostani telómat (Sony Ericsson experia minipro). Egyszer régen volt Samsungom, de az csak ilyen kis kezdetleges tapiképernyős volt, egy évig húzta, behalt a kijelzője. De abban bízok, hogy egy ilyen kaliberű telefonnál már csak nem lehet olyan nagy baj. Sosem volt drága, vagy értékes telefonom, úgy vigyáznék rá mint a kincsre, és remélhetőleg évekig meglenne. Azért ezt szeretném, mert ez tényleg jónak tűnik, és ez a 200 dollár érte (contracttal) nagyon jó ár. Van 600 dollárért is, az contract nélküli, de ennyit nem adnék ki érte. Szóval köszi még egyszer :)
2013. okt. 17. 19:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Ó, még egy kérdés, lehet ostobaság, előre is elnézést. Szerintetek van rajta magyar nyelv is? Mármint lehetséges? Vagy lehet rá "rakatni"? Tudom, ez nagyon hülyén hangzik, csak így tudtam a legegyszerűbben megfogalmazni. Tudok jól angolul, de telefonon jobb szeretem a magyart. De ha nem kivitelezhető, akkor sem esek kétségbe :)
2013. okt. 17. 19:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Androidba eleve telepítve van a magyar nyelv is.
2013. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a samsungot! Sokan mondják hogy gagyi de én nagyon szeretem, legutóbbi 3telefonom samsung volt, én megszerettem, most fogok venni S4-et. Szerintem nagyon szép, és sok kiegészítő van hozzá :)
2013. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!