Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kellene egy kis segitseg...

Kellene egy kis segitseg fokepp zenelesre alkalmas telefonokhoz?

Figyelt kérdés

hello, az lenne a kerdesem hogy melyik telefonokhoz van alapbol ilyen taviranyitos headsett mint a Nokia n73 ME es az 5800 XM?

szeretnem lecserelni az 5800-asom, de mindenkepp olyan telefont vennek amihez van ilyen headsett, tobb ismerosomnek is van ujabbnal ujabb telefonja, de mindeggyiknel csak szimpla fulest latok

lehetoleg maradnek Nokias, arban meg kozepkategoria erdekelne

elore is koszi


2013. okt. 17. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Most nem nagyon értem, hogy melyik kell: vezetékes fülhallgató, vagy vezeték nélküli headsett? Vezetékest akármelyik telefonhoz kapsz a csomagban, headsett-et viszont elég kevés telefonhoz adnak! Nézz körül pl. az arukereso.hu-n, hogy milyen telefonok vannak! Headsett utólag is kapható akármelyik mobil-kiegészítőket árusító szaküzletben, de ha ragaszkodsz a gyárihoz, abból csak egyet tudok, de az sajnos nem Nokia! 52ezer Ft-tól van a Sony Xperia L, amihez nemcsak, hogy headsett van a csomagban, de ráadásul az walkman-mobil, tehát sokkal tisztábban szól rajta a zene, jobban élvezhető.
2013. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

picit rosszul fogalmaztam

vezetekes fulhalgatora gondolok, azt tudom hogy minden keszulekhez jar alapbol

viszont a kerdesnel emlitett telefonoknal a vezeteken van egy kis taviranyito fele a zenelejatszohoz, rajta van play/pause, stop, zeneszam valto gombok es a mikrofon

2013. okt. 17. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!