Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 lefagyasztása?

Nokia Lumia 800 lefagyasztása?

Figyelt kérdés
Van egy Lumia 800-am ami kétszer már elromlott,de szeretném ha harmadszorra is elromolna mert akkor odaadja a szolgáltató akkori -múlt évi- árát -400euro-. Szeretném lefagyasztani úgy, hogy nem töröm össze. Própaáltam több dolgot egyszerre megnyitni, de nem sikerült. HELP ME!!

2013. okt. 17. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneken töröd a fejed akkor biztos azért romlott el az előbbi két alkalommal,mert nem értesz hozzá.

És persze a szolgáltatód visszaadja az árát?!Ilyen már rég nincs,hogy ha harmadszor is elromlik akkor ismét szerviz!Max annyit tesz a szolgáltató,hogy kicseréli egy újra!Ha nincs raktáron akkor meg abban az értékben választhatsz egy másikat!

2013. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha le is fagyasztanád akkor is szerviz,mert az egy szoftverfrissitéssel orvosolható!
2013. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szervusz Ismeretlen! Mit értessz az alatt, hogy NEM ÉRTEK HOZZÁ. 7 hónap alatt 2-szer fagyott le a 400 euros OKOStelefon! Szinte úgy bántam vele, mint a hímestojással, mert AJÁNDÉKBA kaptam! Hétvégenként használtam, Wifizésre, Fotózásra. Soha nem fordult meg a fejemben, hogy szándékosan megrongáljam, vagy lefagyasszam. A második lefagyás után viszont megváltozott a véleményem, hiszen ha nem lesz jótállás alatt, legfeljebb nézegethetem! Üdvözlettel: Csongor
2013. okt. 19. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:

7 hónap alatt 2-szer lefagyott? Borzasztó.. Szerinted az androidos csodák hányszor fagynak le?

Ha lefagy, nem szervizbe kell vinni, hanem újraindítani!!

A bekapcsológombot kell hosszan nyomni, amíg ki nem kapcsol, majd kapcsolhatod be.

2013. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szervusz Ismeretlen! A lefagyott szó alatt azt értettem, hogy MEGHALT!
2013. okt. 19. 17:16
 6/8 A kérdező kommentje:
NEM REAGÁLT SEMMIRE!
2013. okt. 19. 17:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Jól fogalmaztál! ANDROID EGY CSODA! Sokkal jobb, mint egy WP7-es! Édesanyámnak Samsung Galaxy S2-je van. Egyszer nem fagyott le! Még meg sem akadt! Pedig már betonon is landolt!
2013. okt. 19. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy jól írták, lefagyás nem szokott garanciális javítást maga után vonni, mivel egy gombkombinációval (hangerő le + kikapcs) újra lehet indítani.
2014. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!