Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilon hol kell megváltoztatn...

Mobilon hol kell megváltoztatni az üzenetrögzítőt?

Figyelt kérdés

A régi telefonomra felszedtem 10 évesen egy üzenetrögzítős szöveget és azóta új telefonom lett (Samsung Spica), ugyanazzal a SIM kártyával. Az üzenetrögzítős szöveg ugyanaz maradt, de én annyira szégyenlem, hiszen gyakorlatilag még pisisen készült :D

Szóval fontosnak találom, hogy megváltoztassam, de egyszerűen nem tudom, hogy hol kell. Segítenétek?



2013. okt. 17. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltató?
2013. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Orange. Külföldi vagyok.
2013. okt. 18. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem.

22 országban van jelen Orange néven a szolgáltató.

Lehet hogy én tettem fel rosszul a kérdést, de melyik országról van szó (amelyikben nem vagy külöldi, én például canadai vagyok ha ez segít)?

2013. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést :D Tehát Szlovákia.
2013. okt. 19. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú, ez durva, ilyen nyelvül nem értek. Ahol van angol support ott nem gond, de ez nem az én világom.

Az a legegyszerűbb ha felhívod a szolgáltató ingyenes ügyfélszolgálati számát, ahol készséggel állnak a rendelkezésedre. Annyit tudok segíteni, hogy a hangposta szolgáltatás a mobilodtól függetlenül üzemel a beállítások nem a mobiltól függenek.

[link]

2013. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!