Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 verziók?

Samsung Galaxy S3 verziók?

Figyelt kérdés
Használt Samsung Galaxy S3 vásárlása előtt állok,de tudomásom szerint létezik az S3-nak egy 2 magos, jóval gyengébb változata, és nem örülnék, ha azt sóznák rám. Először azt olvastam, hogy ez az LTE verzió, de egyik ismerősömnek is LTE van, viszont a CPUz program szerint 4 mag van benne. Aztán azt olvastam, hogy csak az US-ben vannak ilyen telefonok, később meg már a T-Mobilt (Telekom)-ot is belekeverte valaki. Szóval össze vagyok zavarodva.

2013. okt. 18. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A GT-i9300 a sima verzió - vagyis 4 mag, 1gb ram.
2013. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van az I9300-ez 4 magos,1GB RAM van benne.Aztán van az I9305-ez is 4 magos de 2GB RAM van benne és van az I747-ez az amcsi verzió,nálunk nem is lehet kapni,ez 2 magos és 2GB RAM van benne.
2013. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 schumilex55 ***** válasza:

Van s3 mini is: [link]

A többi típus meg említve lett.

2013. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ja és az LTE verziónak is van külön modelszáma, vagy az az összes típusnak egy plusz tulajdonsága lehet? Szóval az eddig felsoroltak mind kaphatnak ilyet, vagy az is egy külön modelszámú S3?
2013. okt. 19. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Az LTE verzió az I9305-amibe 4 mag meg 2GB RAM van csak ez az elöbb lemaradt.
2013. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, akkor azt hiszem az lesz a legjobb választás. Hardware-es tekintetben legalább is mindenféleképpen. Egy GSM boltban megengedik, hogy föltelepítsem a CPUz programot? Mert akkor gyorsan meg nézhetném, hogy valóban meg van-e benne a 2GB RAM, és a 4 magos Exynos proci.
2013. okt. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!