Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most már megkérdezlek titeket...

Most már megkérdezlek titeket hogy mikor érdemes Telefont venni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor veszek egy telefont mindig 1 hónap múlva bejön egy sokkal jobb. Majd fél év múlva vagy annyi se kell és máris rá jöttem hogy én egy szarra adtam annyi pénzt hogy már legalább 30× jobbat vettem volna.
2013. okt. 19. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mindig lesznek újabb és újabb modellek. A legcélszerűbb az, hogy ha akkor veszel telefont, amikor egy adott márka csúcskészüléke megjelenik. Jelenleg a Galaxy S4 és a Note 3 eléggé a toppon van és friss készülékek, nem beszélve az iPhone 5S-ről, így ha most veszel készüléket ezek közül, akkor szerintem fél évig biztos, hogy top készüléked lesz.
2013. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból soha. Akkor kell készüléket venni amikor szükséged van rá, mert az előző tönkrement. Akkor ki kell választani az árkategóriát ami neked belefér, és összehasonlító teszteket elolvasni, utánaérdeklődni fórumokon és a végén nagy valószínűséggel nem lesz rossz telefonod jó darabig megint.
2013. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezzel sokat segítettetek

:)

Sajnos még 5 hónap mire lejár a hűségnyilatkozat

Androidosat meg nem nagyon szeretnék

2013. okt. 19. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem? Az Android teljesen egyénileg testreszabható és rengeteg alkalmazás van hozzá, ráadásul a 4.1-es verziótól kezdve már eléggé stabil!
2013. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát mert linux

És nekem még 2 magos gépen is hol ezt csinálta az Android meg hol azt

Egyszerűen nem bízom meg benne

+még az adataimat is megtudhatják ha olyan alkalmazás van rajta

meg hol ezt hol annak küld sms-t

Ja és engemet annyira nem érdekel hogy mennyi alkalmazás van rá

a nagyja alapból úgy is használatlan

meg amikor majdnem lejött és pont megállt

meg egy csomószor lefagyott

Alapból gyerekeknek csinálták a telefont hogy tudjanak rajta játszani

Ezt meg egy informatikus mondta

Nekem pedig nem erre kell a telefon

Majd játszok gépen ha valamikor kedvet kapok hozzá

meg ha van időm

és egy csomószor ki írja hogy ezt-meg ezt osszam meg és ki

ad vagy nyolcat hogy melyiken szeretném

Annyira látszik hogy az internet köré építenek mindent

nekem meg vezetékes nincs mert nem vezetik be

meg az mms-t sem nyithatja meg

2013. okt. 19. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

"meg amikor majdnem lejött és pont megállt" - lehet, hogy neked régebbi verzió van, pl. a 4.0 nagyon hajlamos az akadozásra és befagyásra, de mondom a 4.1-től kezdve stabil!

Nincs olyan operációs rendszer, ami gyerekeknek vagy nem gyerekeknek készült, és lenyomozni akármelyiket le lehet!

Amúgy meg ne keverd a kettőt, az Android csak okostelefonra és tabletre van, a Linux meg csak asztali gépre és laptopra!

2013. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!