Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G-re lehet appokat...

Iphone 3G-re lehet appokat tenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy Iphone 3G telefonom, ami teljesen le lett pucolva. Az a gondom, bármilyen programot próbálok rá letölteni iTunes-ból (akár laptopon, akár telefonon) nem engedi, mert mind frissített ferzió, nekem pedig IOS 4.2.1-es a szoftverom. Jailbreakelni már próbáltam, sikerült is, de nem engedte megnyitni a cyndia-t és vibrált az egész képernyő. Hogy tudok facebookot, WhatsAppot stb... letölteni?

2013. okt. 19. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél új telefont.
2013. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a dolgot, mert kb egy hónapja az Apple engedélyezte, hogy minden App régebbi verziója is tölthetö, ha régebbi az iOS. (növerem még mindig 3G-t használ, szereti nagyon, és bármit le tud szedni vele.)

Biztos hogy jól regisztráltál Apple ID ügyben?

2013. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
facebookot még csak laptopról próbáltam letölteni, WhatsApp-ot szerettem volna nagyon, mert itt Németországban mindenki azt használja, de arra azt írja ki, a legrégebbi verzió 4.3-asra való. Akkor azt sehogy sem tudom megszerezni?
2013. okt. 20. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor azt sajnos nem, mert ezek szerint az a 4.2.1 hez még nem volt.

Vibert biztosan tudom hogy le lehet szedni, ha esetleg az is jó!

2013. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A facebooknak viszont biztosan le kell jönnie, sőt a twitternek is.
2013. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És az olyanokról mit tudtok, hogy facebook massanger?

Akkor muszáj lesz beérnem a viberrel, esetleg skype-pal, mert nem szeretném a telefont jailbreakelni, szerintem úgy jó, ha tiszta. Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 21. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Illetve fel lehet tenni rá a 4.3-mat igy több app elérhető :)

[link]

2013. okt. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!