Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legrosszabb telefonmá...

Melyik a legrosszabb telefonmárka?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Samsung, iPhone. Ár-érték arányban egyszerűen szánalmas mindkettő. Lehet lepontozni.
2013. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legrosszabb telefon márka=az a telefongyártó cég amelyik rendre sz.r,hulladék telefonokat gyárt,nem képes felvenni a versenyt a többiekkel.Ezek pedig nyilván a kínai "márkák",Alcatel talán(bár vannak viszonylag jó húzásai),ZTE.
2013. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. válaszoló nem értem miért lenne az 2 legynagyobb telefongyártó a legrosszabb..:D azért mert túlárazott nem jelenti azt h szart csinálnak. és nem azért mondom mert valamelyik telefonjának a tulajdonosa vagyok.
2013. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én azt egy szóval se említettem, hogy szart gyártanak. De egy iPhone 4S, vagy bármelyik hol ér 200 ezer Forintot? Vagy egy Samsung Galaxy S4? Fölösleges is ezen gondolkodni, egy rakás szart adnak ennyi pénzért. Pedig maga a termék nem lenne szar, a maga árkategóriájában...
2013. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1,#4


[link]


Ennél többet nem is akarok írni.


Egyébként egyértelműen valami kis ismeretlen kínai márka pályázhatna a legrosszabb márka címre, "nagyok" közül talán a BlackBerry-t mondanám.

2013. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Samsung!: ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!! (DISLIKE)

IPHONE!: ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ (DISLIKE)

SONY!: YEEEEEAAAAAH!! (Y) <33 a sony az már jó :)

2013. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Süle Dominik válasza:

Sámuelsung:nem rossz

iPista:elmegy

Sanyi Erikson:jo


Legrosszabb talán az Alcatel

2016. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nyarierik123 ***** válasza:

Samsung: kicsit túlárazott de egész jók

Sony: elmegy

Huawei: egész jók, és az áruk is rendben

iPhone: túl zárt a rendszere, eszméletlenül túlárazott

LG: egész jók

2016. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!