Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színben vegyek iPhone...

Milyen színben vegyek iPhone 5S-t?

Figyelt kérdés
(fiú vagyok)
2013. okt. 20. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amelyik neked tetszik. Szerintem egyikre sem lehet azt mondani, hogy kifejezetten nőies lenne, bár a pezsgő színhez biztos kell egyfajta "attitűd". Én fehér színben tervezek venni.
2013. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Pezsgő színűt. Úgyis azt szeretnéd :D
2013. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
amelyik neked tetszik :D
2013. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Inkább add nekem a pénzt, ha ennyire impotens vagy, hogy a telefon színét se tudok kiválasztani.
2013. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez jött privátban a kedves kérdezőtől:


"Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Milyen színben vegyek iPhone 5S-t?

"Inkább add nekem a pénzt, ha ennyire impotens vagy, hogy a telefon színét se tudok kiválasztani."

Az üzenet szövege: Tudod te hogy mit jelent az, hogy impotens????????xd :D

Nagyon jót röhögtem most rajtad. Ritkán találkozni ilyen hülyével...:D"


[link]

Nyilván nem a szexuális teljesítményedet firtatom, hanem azt a mérhetetlen döntésképtelenséget, ami megmutatkozik a kérdésedben. Tehát ebben a kontextusban az "impotens" szó "tehetetlen"-t jelent.

Vegyél rózsaszínt, az való neked.

2013. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért lennék döntésképtelen? Mert ki mertem írni egy olyan oldalra egy kérdést ami direkt arra van hogy mások tudjanak nekünk valamiben segíteni??? De hát neked biztos nem volt még olyan amin gondolkozni kellett volna... És azért is írtam ki ezt a kérdést mert ha már annyit kifizetek egy telefonra akkor már biztos legyek abban, hogy sok ideig tetszeni fog, és mert nem akarom azt, hogy megbánjam, hogy nem azt a színt kellett volna választanom...
2013. okt. 20. 17:48
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez esetben megkérdőjelezem az értelmi képességeidet is, mivel a nemeden kívül semmilyen információt nem adtál meg magadról, következésképpen ezen az oldalon senki, mondom SENKI nem tud rólad semmit, így nem is tud segíteni a témában.

Én, ha kikérem mások véleményét, akkor igyekszem ellátni őket a döntéshez szükséges információkkal. Na, te ilyenekkel nem fáradoztál, úgyhogy megsértődni sincs jogod, ha a saját hülyeségedből kifolyólag nem érkezik hasznos válasz.

2013. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy telefon színéhez a kiválasztásához mégis milyen információt adjak meg? Oda írtam, hogy fiú vagyok...
2013. okt. 20. 18:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Pl, hogy mi a kedvenc színed, milyen színű ruhákban szoktál járni, stb. Vagy feltehettél volna egy gyakorlati hasznossággal bíró kérdést is: melyik színen látszanak meg kevésbé a karcok, ujjlenyomatok.

A kérdésnek az a lényege, hogy olyanoktól kérdezel, akik tájékozottabbak nálad az adott témában. Ismétlem, itt senki nem ismer téged, tehát nálad jobban senki nem tudja megmondani, hogy milyen színű telefont vegyél.

2013. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor leírom. (A ruha itt nekem nem annyira számít.)Nekem leginkább a pezsgőszínű teszik, csak mondták páran, hogy lányos. A fehér és a fekete is tetszik, de a feketéhez nekem egyik tok sem tetszik, pedig nagyon szeretem az iphone-okhoz való tokokat.
2013. okt. 20. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!