Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Samsung Galaxy...

Vélemények a Samsung Galaxy Ace3-ról?

Figyelt kérdés
szerintetek milyen telefon az itthon kapható Ace3? megér ennyi pénzt? (bár szerintem a mezőnyhöz képest még mindig egész olcsó) milyen a szoftver? Gorilla Glass van rajta? olyan (itthon is kapható) okostelefont keresek, ami semmiképpen sem nagyobb, mint a Samsungnak ez a vívmánya, de mégis egy korrekt kis cucc, ami pár évig bátran elmuzsikál. láttam pár olyat, ami személyszerint jobban tetszik (belsőre is, külsőre is), de azok csak Japánban meg külföldön kaphatók. az itthoniak közül még mindig ez tűnik a legjobbnak ezen kritériumok alapján

2013. okt. 20. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Vegyél inkább Samsug galaxy minit énis inkább ezt vettem Samsung galaxy S3 helyet nekem böven elég
2013. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első, na ez jó poén volt :-))
2013. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első: hülyeséget azért ne beszélj... Attól hogy te olyan szart vettél, nem kell másra is rásózni.
2013. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Háhá xd
2013. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem, szóval akkor viccet félretéve?
2013. okt. 20. 13:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Xperia L-t ajánlom mert megbízhatóbb, jobb a kamerája és olcsóbb is, 4,3 colos a képernyője tehát nem túl nagy.
2013. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Samsung galaxy mini 2 !!!!!!! Sokkal jobb mint Ace 3
2013. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

xDxDxD Joke of The Year :D


Figyelj, jó az Ace 3, de sajnos nem éri meg az árát, mivel annyiért van jobb. Sony Xperia L sokkal jobban megéri. Vagy + 5ezer és ott az LG Optimus 4X HD, ami kb szarrá alázza. :D

2013. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nemjo amit mondod diselike !!! Samsung galaxy mini2
2013. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

fontos lenne a 4G. ezenkívül a méret is. ez a max méret, ennél nagyobbat már kifejezetten nem akarok.


balkan: neked meg köszönöm az igazán termékeny működésedet, már elsőre is felfogtam, köszi

2013. okt. 20. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!