Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van módja olcsón minőségi...

Van módja olcsón minőségi okostelefont venni, biztonságosan?

Figyelt kérdés
Például egy Samsung Galaxy Note 2-re gondolok. Utánanéztem annak is, hogy az üzletekben kiállított telefonokhoz mennyivel lehet olcsóbban hozzájutni, de úgy is drága... Csak van valamilyen módja, hogy szerezek egyet (aukciós oldalakon nem találtam kedvezőt).

2013. okt. 20. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha itthoni lehetőségeid kifogytak, akkor EBAY.com

A biztonság azért megkérdőjelezhető, de megnézheted az eladó értékeléseit.

Amúgy a követelményeid ellentmondóak (olcsó, biztonságos).

Én Kínából szoktam vásárolni, olcsó, de nagyobb a kockázat, de én vállalom a kockázatot. Samsung persze ott nincs..

Legutóbb is ott vettem: 4", IPS, 2*1GHz, 1GB RAM, kettő 8/VGA camera, GPS, 4.2 Android, saját telepítésben. Kiváló, nagy aksival.

2013. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából tudok olyan oldalt, ahol korrekt áron korrekt szállítással lehet utánzatokat rendelni Kínából ( [link] és ismerősök ajánlották akik többször is rendeltek már. Csak az a baj vele, hogy a telefon anyagminősége gyenge, és ha gond van vele, kínából kell alkatrészt rendelni vagy visszaküldeni a telefont.

De köszönöm a választ!

2013. okt. 20. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem utánzatra gondoltam, olyat sose vennék, hanem azért minőségibb gyártmányra, pl. Yiaju, Huawei.

Az első Kina legnagyobb belföldi gyártója, a 2. itthon is ismert....

2013. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Drága telefont sehol és semmilyen módszerrel sem fogsz olcsón megvenni. Lehet használt, lehet kiállított darab, jöhet külföldről, garancia nélkül, lopottan, akárhogy, drága lesz minden módszerrel (csak nem annyira drága, mondjuk 150k helyett "csak" 120k).


Viszont ha jó telefont akarsz olcsóbban, akkor az megoldható. Persze valami hiányossága mindenképp lesz, mert ha nem spórolnának ki belőle valamit, akkor azt is jó drágán adnák. De már egész jó telefonokat lehet kapni olcsóbban is, mennyiért vennél telefont? Valami jót biztos tudunk ajánlani.

2013. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valami szép nagy telefont szeretnék aminek azért jó kapaticása van, max 40-45000ért
2013. okt. 20. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm... A jó kapacitás azt hiszem felejtős, vannak persze jobban teljesítők, de bármelyiket adod a kezembe, du. 4-re a legjobb is megadja magát, igaz, akkor kergettem rendesen.
2013. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, azért remélem majdcsak találok valamit.

Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 20. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!