Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha nem kerülne többe mint 45000 Ft, 3000 körüli előfizetéssel. Tudásban olyan átlag készülék (vagy annál jobb) kellene!!
2013. okt. 20. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Huawei y 300 két hónapja van meg, a középkategória egyik legjobb készüléke. Csak ajánlani tudom, gyors nem fagy jól használható és a keretből kártyásan is megveheted, nem kötelezed el magad hűségidővel.
2013. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Huawei Ascend Y300


40-ért meg lehet kapni kártyásan, így nem kell havonta fizetni és az egyik legjobb középkategóriás telefon!

2013. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszer is elég válaszolni. :DD


Amúgy 45000 Forintért nem fogsz átlagos, vagy átlag feletti telefont kapni. Ez még bőven az átlag alatti kategória.

2013. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer válaszoltam. Nem csak 1 75%-os van az oldalon... :D


i was 2nd.

2013. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Ha szerinted ez átlag alatti telefon \ 4" IPS kijelző Kétmagos processzor 1 GHz

5MP kamera, Android 4.1-es operációs rendszer,512 MB RAM\ akkor mi az átlagos? Ez a telefon középkategóriás és annak is a felső fele. Figyelmedbe ajánlom a teszteket elolvasni, vagy megnézni a yuotubon esetleg megkérdezni akinek ilyen van. Egyébként meg érdemes volt beleszólni, hogy ez egy átlag alatti készülék, viszont semmit nem ajánlottál helyette...

2013. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, végül egy kicsit többért sikerült választanom!! :D
2013. nov. 24. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!