Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SŰRGŐS! Hogyan tudnám frissíte...

SŰRGŐS! Hogyan tudnám frissíteni a Nokia N8 telefonomat a legújabb symbianra?

Figyelt kérdés

Próbáltam ezzel a phoneix-el de nem megy mindig ez a hiba jön elő.Downgradelésnél is ugyanez a hiba van elindul a töltés majd ezt hozza elő.Megcsinálom amit mond viszont tölt majd megint ez a hiba.Mi lehet a probléma valaki ha tudja akkor megköszönném ha segítene nekem!:)


[link]



2013. okt. 20. 15:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez alapján próbáltam csinálni [link]
2013. okt. 20. 15:54
 2/10 anonim válasza:
0%
Az n8-as Nokia egy őskövület. Minek sz.opatod magad vele?
2013. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

itt ez a nokia suite alkalmazás:

[link]

2013. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Nem mindegy az?

2.Nekem ez a verzió van most fent az kellene ami a linkbe van a pro edition v9-es kellene nekem

2013. okt. 20. 16:00
 5/10 anonim válasza:
Te tudod, de ha eladod egy kis bunkónak, aki fullra rá van kattanva a kamera miatt, a pénzből vehetsz akár egy értelmes androidos telót is.
2013. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az androidost nem szeretem...
2013. okt. 20. 16:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt utálom,hogy soha nem a kérdésre/problémára válaszolnak...Tisztelet a kivétel
2013. okt. 20. 16:20
 8/10 A kérdező kommentje:
A sim kártya baj,hogyha benne van a frissítés alatt és pin kód is van rajta?
2013. okt. 21. 18:58
 9/10 Lear válasza:
Kicsit kései a válasz, de próbáld az első linket, amit írtak! Vagy youtube. De inkább ne próbálkozz kezdőként, mert nagyon elcseszheted! Annak az értelmi szerzőnek meg üzenném,hogy még mindíg N8-am van és elég sok mindent tud. NFC? OTG?? DNLA?? stb... Aztsem tudod mik ezek szerintem googli nélkül. És megnézném az androidos vackod ha kiesik robogón 70km/h-nál. Kisem kapcsolt, és csak a "hátlap" bánta. ;)
2013. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már mind1 sikerült megcsinálni annyi volt a baj,hogy a phoenix-nél nem arra kellett menni,hogy refurbish hanem,hogy update software.

Sikerült is és tökéletesen működik.

2013. dec. 23. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!