Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S2-t melyikre...

Samsung galaxy S2-t melyikre éri meg lecserélni? S3-ra vagy S4 minire?

Figyelt kérdés
Szeretnék új telefont, tudom, hogy az S4 mini drágább és ahhoz még sokat kellene gyűjtenem, de melyik érné meg az S2 után?
2013. okt. 20. 16:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ahol én venném, ott 112, de még annyit is adnék érte. :D

Ha valakinek S3-ja van, mondhatna véleményt! :)

2013. okt. 20. 21:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársamnak ez volt. Azt mondta, hogy jó kamera, szép kijelző, nagyon jó teljesítmény, viszont lemerül 1 nap alatt, ha aktív használat akkor fél nap. Többet nem tudok mondani. Esetleg: [link]
2013. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! Nekem az S2 akkor is csak fél napot bír ki, ha hozzá se nyúlok.Sajnos a nagy képernyőnek ára van, és így gyorsan merül. Mondjuk a kis képernyős okostelefonok akksija se bírja sokáig.
2013. okt. 20. 22:31
 14/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Szoftveresen most hirtelen nem tudom, melyik jobb, de hardveresen pont fordítva, vagyis az S4 mini jobb!
2013. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Külsőre viszont az S3 tetszik jobban.

Nem tudom, mi legyen :D

2013. okt. 21. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!