Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs a telómon opengl...

Miért nincs a telómon opengl es 3. 0?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s advance.ről van szó! Megvettem android 4.1.2-ve. Visszaraktam a 2.3.6-ot, és azt vettem észre hogy a 3 d-vel gondban van, mert nincs opengl es 3.0, hogyan tudnám ezt kijavítani?
2013. okt. 20. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
opengl 3.0 nincs még telefonokba. Az cska most kezd megjelenni. Még nagyon nagyban a 2.0 dúl. Az, hogy 1-2 tesz program már támogatja az azért vna mert a chipgyárók meg az android most kezd felkészülni rá. Fizikailag nincs benne és nem is lesz mint ahogy a telefonok 98% ban.
2013. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 jól mondja, OpenGL|ES3.0 még egészen friss dolog, Android vonalon 4.3-mal jelent meg (Nexus4, illetve Nexus7 biztosan támogatja, többi erősen kérdéses), iOS-en pedig csak a legújabb 5s. Ergo, ha ilyet kér egy játék, akkor elég hülye lehet a fejlesztője, mert ez még nem piac (vagy csak egy benchmarkot/techdemót szedtél le).
2013. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mikor meg a 4.1.3 volt a telon akkor az antutu megjalanitette az opengl es3.0 tesztet is. most mar csak fekete hatterrel feher szobrok lathatoak csak. kulon nem is engedi futtatni ezt a tesztat
2013. okt. 21. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!