Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől függ az, hogy mikor...

Mitől függ az, hogy mikor kapok facebook értesítést a telefonomon és ki lehet-e kapcsolni?

Figyelt kérdés
Facebook alkalmazásnál néha megjelenik egy értesítés, hogy "Ma... szülinapja van. Ünnepelj vele!" vagy valami ilyesmi, de nem mindenki születésnapjakor kapok ilyen értesítést. Mitől függ, hogy kapok-e értesítést? Tegnap például 3 ismerősömnek is volt szülinapja, de csak egyre hívta fel a figyelmem külön, előtte meg minimum egy hónapig (de inkább több) egyetlen értesítést sem kaptam. Lényegtelennek tűnhet, de engem azért érdekel, hogy van-e benne valami renszer vagy csak véletlenszerűen küld egy-egy értesítést, amikor kedve tartja.

2013. okt. 20. 18:17
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

A Facebook appot ismerve teljesen random lehet. Én importáltam a Facebookról a szülinapokat a Google naptáramba, így a telefonon látszik, beállíthatsz hozzájuk értesítést is.

[link]

2013. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2013. okt. 21. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak arról kapsz értesítést, akinek a szülinapja nincs előled eltitkolva.

Én az ilyenekről mindig kapok.

Aztán van olyan, hogy látom, hogy köszöntgetnek valakit, én meg nem kaptam értesítést. De ilyenkor mindig kiderül, hogy ők valahonnan máshonnan tudják.

2013. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nálam nem így van...ha gépről lépek be mindig látom, hogy kinek van épp szülinapja, de csak nagyon ritkán kapok is értesítést róla, amit én nagyon furcssának találok.
2013. nov. 5. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Egszer van a Fogaskerék, Fiókbeállítások, bal oldali menüben Értesítések.

Itt már eleve összekuszálhatod, hogy miről kérsz és milyen értesítést.


Aztán minden egyes ismerősöddel kapcsolatban egyenként beállíthatod, hogy róla egyáltalán miről kérsz értesítést.

Rámész arra a fülre, hogy ismerősök és a lenyíló listából kiválasztod a Beállításokat.


Harmadrészt különleges helyzetbe kerülnek azok, akiket Közeli ismerősnek jelölsz be.

2013. nov. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!