Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3-at érdemes...

Samsung Galaxy S3-at érdemes még megvenni?

Figyelt kérdés
Vagy jobban járnék egy iPhone 5-tel?
2013. okt. 20. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
iPhone-nal semmiképp nem járnál jól.Nyugodtan vedd meg az S3-at de abból is inkább az LTE verziót.Még mindig nagyon jó telónak számít a hardvere mindenre elég.
2013. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
LTE-t néztem. Lesz még hozzá frissítés?
2013. okt. 20. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lesz.
2013. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is azt akarok most venni, úgy hallottam jó telefon.
2013. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 schumilex55 ***** válasza:

Ennek a hónapnak a végén jön ki a 4.3 -as frissítés és ez egyben az utolsó is. Szóval újabb android nem kerül rá legalábbis ahogy én tudom.

Az iphone 5 jobb az s3-nál szerintem. És ezt úgy mondom hogy utóbbit használom. Mert ugye az egy dolog hogy egy két másik négy mag, de az egyiknél kevesebb teljesítménnyel is ellehet érni ugyan azt.

Szerintem azt válaszd amelyik jobban tetszik neked, azok után miután megtudtál minden számodra fontos infót a telefonokról.

2013. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2013. okt. 20. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Újkorában sem volt jó, és nagyon megbízhatatlan. Több ismerősömnek van, mind a halálán van fél év után, egyik szaggat, másiknak lila csíkok lettek a kijelzőjén, nem mellesleg helyből szar a kijelzője, semmi fényereje nincs, a színekről nem is beszélve.

Az S4 már egy fokkal jobb, de az elmúlt évek több tucat szar Samsungja után ingyen se kéne.

2013. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem kell kritizálni, mert van nála sokkal rosszabb képernyő is más telefonokban. Nekem semmi bajom nincs vele.
2013. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!