Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play-ben miért nem...

Google Play-ben miért nem enged vásárolni?

Figyelt kérdés

Még 2010-ben vettem egy progit az akkor még android market néven futó helyről, most meg vásárolnék megint, de egyszerüen nem lehet. Azt irja ki, hogy le lettem tiltva.


már irtam a supportnak is, de le se tojnak!


2013. okt. 20. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért lettél letiltva?

Én 2éve használok androidot, a kezdetek óta veszek appokat, ha le vannak árazva. Azóta már 50-100-at is megvehettem talán. Mégsem tiltottak le. Ha csak egyet vettél, akkor nem lényeg az az account, csinálj másikat, nézd meg, hogy azzal jó-e, a bankkártyád adatai nem lehet, hogy kitörlődtek?

2013. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem fogok másik accountot, mert én használom a gmail-t ugyebár...régen hozzá lehetett adni a bankkártyát a marketen belül.
2013. okt. 20. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!