Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One vagy Xperia Z1?

HTC One vagy Xperia Z1?

Figyelt kérdés

Kérlek indokoljátok válaszotokat. Azoknak a válaszát is várom (türelmesen) akik rendelkeznek e telefonokkal.


Szeretném tudni melyik telefon érné meg e jobban illetve hogy melyik tud többet.



2013. okt. 20. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Nekem HTC One van. Nem tudom, hogy többet tud-e, és őszintén szólva nem is érdekel. Gyönyörű, egyszer sem akadt, egyszer sem fagyott, pont átéri a kezem, és emlitettem már, hogy mennyire szép?


Fél éve megvan már :)

2013. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a Z1 sokkal jobb!


[link]

2013. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A Z1-nek erősebb a hardvere, de a One-nak szebb a kijelzője és megbízhatóbb (Xperia SP-m van, mielőtt szídni kezdenétek).
2013. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Z1 mindenben jobb kivétel a kijelzőben de azt sem veszed észre, h sz*r. Szóval én is a Z1-re szavazok
2013. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm választotokat, igen nehéz a döntés. Viszont, régóta énis a Z1 mellett vagyok csak nem rég fedeztem fel a HTc One-t. Abban pl persze jobb a z1 hogy pl vízálló és már zene hallgatásnál is vízálló ha bedugod a fülest tudtommal. Most nekem egy xperia Acro S-em van. Viszont valami folytán egy újabb és jobb teljesítményű mobilt szeretnék venni, és hát a Z1 tökéletes szerintem viszont drága még nagyon. Így várok míg olcsóbb lesz és továbbra is várom válaszotokat!
2013. okt. 21. 15:20
 6/15 anonim válasza:

Mikor én telefonválasztás előtt voltam, ezelőtt körülbelül 1 hónapja, akkor én is az Xperia Z-n és a HTC One-on gondolkoztam.

Először nekem is az Xperia Z jött be,mert ugye vízálló meg porálló ( jók ezek a dolgok benne, de kérés,hogy mennyit fogsz te most víz alatt fényképezni meg úgy is tokban tartod majd a készüléket, nem pedig a porban fogod forgatni:) ), de utána megláttam a HTC One-t és végül is azt vettem meg. Azóta se bántam meg, mert nagyon jó telefon. Gyors (nekem idáig egyszer se fagyott be),szép a kijelzője nagyon(jobb a betekintési szög is),a beats audios zenelejátszása hihetetlenül jó(ott van a dual hangszóró elöl és megmerem kockáztatni,hogy jobb a zenelejátszója,mint a Sonynak), valamit kellemes a tapintása,hogy fémházas. Szóval szerintem jó választás mindenféleképpen, csak ajánlani tudom neked.

2013. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 KatVonD82 válasza:
Nekem HTC One-om van, gyönyörű remekül működik és hát az ultrapixeles kamerájáról nem is beszélek milyen remek!!! Csak ajánlani tudom!
2013. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért a one kamerája versenybe nem szállhat a sony 20,7 mp-esével
2013. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz.(kamera)


Viszont a Z1-nek úgy olvastam, hogy egy pár része jobb mint a htc-nek.

Pl.: Android verzió, processzor,kamera,akkumlátor,

viszont a htc one-nak jobb a kijelzője, sajnos kamerájáról nem sokat tudok, néztem videókat de csak annyit vettem észre hogy annyira szép képeket nem csinál persze ez se 100% biztosra tudom :)


Viszont htc-nek az ára kicsivel jobb mint az xperia-nak ezzel egyet érthetünk.


Mind a kettő remek telefon, nehéz választani.

2013. okt. 22. 23:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a Z1 a kijelzőn kívűl mindenben jobb. Bár ha a két telefont egymás mellé teszed, észre se veszed a kijelzőbeli különbséget. Kameráról meg annyit, hogy a Z1-nek 20,7 mp-es kamerája van. Ráadásul Sony lencse van benne, ami a legjobb lencse tudtommal és ez is rádob kb 1-2 megapixelt. A HTC-nek meg 4 mp-es kamerája van. Csak annyi, hogy ultrapixeles, ami tudtommal 12 mp-nek felel meg. Próbáltam a One kameráját de nem nyerte el a tetszésemet. Lehet, hogy a Z1 drágább de jobb. Meg a one nagyon izomtelefon. A Z1 meg inkább lágyabb, kecsesebb. De tök mind1 melyiket veszed, egyikkel sem fogsz rosszul járni. Csak azt mondom, ha lenne annyi pénzem, hogy a kettő között vaciláljak, akkor gondolkodás nélkül a Sonyt választanám.
2013. okt. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!