Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy ace s5830i. Mi lehet a...

Leaan kérdése:

Galaxy ace s5830i. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
eddig cm7 rc4 el használtam, de úgy alakult hogy eladom és kérték hogy tegyem vissza a gyári romot. odinnal vissza is csináltam mindent a gyári állapotra, de aztán mégsem adtam el.. ma szerettem volna visszarakni a cm7 RC4 et + a cm7 kernelt , de nem jó. miután felraktam a kernelt, rendesen elindul de amikor elkezdem telepíteni a romot, szétesik a kép és utánna már nem lehet vele kezdeni semmit csak ha odinnal visszarakom a gyári rendszert. mindent ugyan úgy csinálok mint eddig, leírás alapján és eddig jó is volt de most nem. mi lehet a baj??

2013. okt. 21. 20:19
 1/1 A kérdező kommentje:
minden rommal&kernellel ezt csinálja nem csak a cm el :S
2013. okt. 21. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!