Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Zte Grand X telefonom...

Van egy Zte Grand X telefonom és meghibásodott. Eddig 3 ment tönkre. Kaptam újat mindig. És most már nem forgalmazza a t-mobile, ezt a telefont. Most ilyenkor már nem fogok ugyanilyet kapni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Kártyafüggetlenül is kapható, igaz kicsit drágább, viszont még sokáig lesz! Konkrétan ezt a típust nem ismerem, hugom barátjának ZTE Grand X IN-je van, kb. 1 éve vette, és azóta is kifogástalanul működik, maximálisan elégedett vele! Nem tudom, mi a titok, de kártyafüggetlenül az IN sokkal jobb, mégis olcsóbb, mint a sima Grand X, szóval ár-érték arányban is jobban megéri, szerintem az IN-nel évekig ellennél gond nélkül! :)
2013. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!