Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android softolás után fekete...

Android softolás után fekete képernyő?

Figyelt kérdés

SAmsung SCH-i400 verizon menüjét szerettem volna "eltüntetni" mert egy ideje előhozott egy "kérem hivja a szolgáltatót hogy aktiválhassa a telfonját"

gondoltam softolással megúszhatom a szenvedést.

Softolással gond nem volt míg nem kellet bekapcsoljam, fekete képernyő de a booting hang hallatszik egyéb semmi több, kijelző nem reagál semmilyen éríntésre.

Downlaod Mode-ba se tudom kapcsolni és rá kötni a gépre hogy újra futtasam a softot, vagy CMW-t rakjak rá mert ahogy download mode-ba kéne kerüljön a boot hang hallatszik ...

Vlakai valamilyen megoldást ?



2013. okt. 22. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Bootloopot kaptál valószínűleg. Gondolom van egy saját programja, abban kéne egy szoftverjavítást csinálnod és visszaállítani gyári állapotba.


Ha viszont unlockoltad a bootloadert és kernelt próbáltál cserélni (ez nem sikerült), akkor annyi, szerviz. Ha nem, akkor sima szoftverjavítás megoldja a problémád.

2013. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) mrá csak egy step-by-step info kéne mit tegyek.. eddig odinal probáltam és azzal is "értem el ezt az eredményt"
2013. okt. 22. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
nézz utána google-ba, legegyszerűbb bár kis angolt igényel. Viszont angoltudást igényelhet. De szerintem 1-2 oldalt amúgy sem fog senki itt lefordítani neked. :/
2013. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az angollal semmi gondom, nekem stepbystep azzért kellene hogy ha pl egy "haladobb" forumot kapok el hogy egy lépés ki ne maradjon.
2013. dec. 26. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!