Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Kb.20 ezer forintig max 25 ig lenne rá keret és nem tom mijet vegyek én ezekre gondoltam:samsung galaxy pocket neo

samsung galaxy y vagy a tesco ba látam 15 ezerért tablet pc elég jo nak tünik számomra!! de tapasztalatokat és válaszokat szeretnék mert nem tok választani REMÉLEM TUDTOK VALAMI JO KIS TELÓT!VÁLASZOKAT ELÖRE IS KÖSZI


2013. okt. 22. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sony Xperia tipo az egyetlen olcsó telefon, ami szóba jöhet. Az 25-30k-ból szerintem ki jön, ha több, akkor mindenképp várj még vele és majd olyat vegyél, mert el sem tudod képzelni, hogy mennyivel jobb minden téren a hulladék olcsó Samsungoknál.
2013. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a tipo az kiváló lenne de pl telenornál néztem és 35 ért van ha tudnál akkor légyszives linkelj már be egy oldalt ahol kb 25 be kerül de inkább 25 alatt mert fölöt már nem fér bele és igazad van hogy szarok ezek a samsungok hát ezeket tudnám olcson
2013. okt. 22. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!