Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék, és...

Új telefont szeretnék, és tudnátok mondani érveket/ellenérveket? Samsung: S4 S4 mini S3 Mega Note 3 Note 2 Htc: one

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

később valószínűleg lesz.

telefonokról pedig mindig itt nézelődj először: [link]

2013. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Máshol találtam leírást, csak nem tudom, hogy most a t-mobile ennyiért 16 vagy 32 gb-st ad. Egyébként néztem a mobilarena.hu-t :) nagyon jó oldal, és az lg-t is jónak mondja :) Ő lesz majd :D Köszönöm a segítségeket :D Azért lgről akinek van tapasztalata, hogy milyen írhatja
2013. okt. 23. 15:42
 13/14 Gáborqq80 válasza:

S5 vs. Note 3

vagy nyárvége/ősz Note 4

Habár amiket írtál nem biztos, hogy csúcs modellt akarsz.

Ősszel biztos esik a Note 3 100-ra vagy alá. Habár érdekes, hogy árgépen 120-220 között lehet kapni, újonnan.

2014. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A kérdést nem most tettem már fel, még októberben. Azóta lett egy lg g2, amit nagyon szeretek, és nem bántam meg, hogy azt választottam. Már csak az aksi ideje miatt sem, mert tökéletes.
2014. máj. 27. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!