Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy Ace telefonomon...

Samsung galaxy Ace telefonomon félbe szakadhatott a aszoftverfrissítés?

Figyelt kérdés
Most frisítettem a telefonomat Kies alkalmazás segítségével a gépen 2.3.6-os Android verzióra. A végén volt egy olyan lépés hogy a telefon újraindítása, leválasztása majd újbóli csatlakoztatása és itt miközben újraindult a telefonom rámentem a megerősítés gombra és a gép kiirta hogy a Kies működése hiba miatt leállt...megnéztema telefonomon és már az új aAndroid verziót írja, de az a furi hogy csak pár ikon változott át: a hívás ikonja ilyen kockás lett, meg a jegyzeteké változott meg, meg az a furi hogy amikor megnyomom 5-ször az android verziót mutató részt, akkor kihoz ugyebár egy képet. Nekem ez még mindig az ami a 2.3.3-asnál volt.....Samsung Galaxy Aces-ek, nektek is így néz ki a frissítés utána telefon, vagy valamit elrontottam....két és fél éves a telefonom és most frissítettem másodszor, tudom elég gáz de nem vagyok az a telefonzseni, szóval légyszi írjátok meg ha nektek is ilyen!

2013. okt. 22. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos,hogy rendesen végigment a frissités akkor csináld meg még1x vagy,ha nem kinálja fel akkor csinálj egy gyári beállitások visszaállitását.
2013. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináld újra. Nekem 2.3.6 cm7.2 xperion v3-om van rajta. Ace-re ez a legjobb rom. Csak érteni kell a főzött rom felrakásához.
2013. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!