Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung mobilok: melyiket...

Samsung mobilok: melyiket válasszam és miért? ( lent )

Figyelt kérdés

Karácsonykor szeretnék magamnak mobit venni: Samsung Galaxy S4 ( 140 000 Ft ) / Note 2 ( 110-120 000 Ft ) / note 3 ( 160-170 000 Ft ).

Karácsonra kb. mennyibe fognak kerülni, ha most ennyiért lehet venni? Melyiket és miért?

Pozitív, negatív komment is jöhet!

( normális indolot szeretnék pl: nagy a kijelzője a note 2-nek és 3-nak, ami előny mert... ; nem pedig más márkát vagy más mobilt )



2013. okt. 22. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagy kijelző hátrány, mert rohadtul nem fér bele a zsebbe a telefon, meg merül, mint az állat :DD


Amúgy az S4-ez ajánlom, bőven megállja a helyét. nagy kijelző, erős hardver. De ha te szereted a nagy kijelző, vagy szeretnél olyat, akkor Note 3.


Árakat nem tudom, hogy hogyan lesznek.

2013. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Galaxy S4 vagy Note 3!

Attól is függ, neked mik az igényeid! Note 3-nak izmosabb az aksija, gyorsabb a procija valamelyest, mint az S4-nek, de tudásilag meg szoftverilag ugyan azt tudja mind a kettő ( elvégre egy gyártótól származnak mind a ketten :) )

Itt már csak tényleg a kijelző ami játszik. Kis méretű " tabletre " van szükséged vagy elég az 5"-os kijelző is.

2013. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát az árukról nem lehet biztosat mondani+függ attól is, hogy hogy akarod megvenni.(Előfizetés...kártyafüggetlen)

Mivel nem vagyok tulajdonosa egyiknek sem, ezért csak ezeket tudom mondani:

Legjobb processzor fajta: sztem Note3

Legnagyobb sebesség: Note3

Legnagyobb ram: -||-

Legnagyobb kij: -||-

Kamera: holtverseny S4 vs Note3

Akksi: N3 de mivel nagy a kijelző ez nem biztosít feltétlenül nagyobb üzemidőt

Én ezeket találtam, ha hülyeséget írtam nyugodtan kössetek bele ( legalább felfiygelnek a kérdésre ;-) )!

2013. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a álaszokat, de itt sajnos az ár dönt. Nem véletlenül karácsonykor veszem, addig van még 3 hónap, lentebb mennek az árak + az akciók. Az ár igazából ami elfogja dönteni, de a tudás az ami szűkíti a kört :). Azaz egyenlőre s4 ( olcsóbb, nem sokkal rosszabb ) / note 3 ( drágább, de töbet tud + FONTOS ami sokat segít a munkában és az egyebekben az S-pen ( ! ). )
2013. okt. 22. 23:56
 5/5 anonim ***** válasza:
a note-ban 3 giga ram van. az s4-ben csak 2. én mindenféleképpen a note 3-mat választanám. az akksit meg úgy csinálják h kibírjon egy napot.
2013. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!