Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet 5"-os kijelzőt kapni?

Hol lehet 5"-os kijelzőt kapni?

Figyelt kérdés
Valaki segítene? Én barom állat sikeresen betörtem az aTAB 5-ösömnek a kijelzőjét...azaz csak az érintő lap repedt meg de össze vissza érzékel teljesen használhatatlan...csak sajna kijelzővel együtt van ez...garancia már nincs rá...vki vmilyen linket esetleg ? m1 h külföld v magyar! szétszedtem nagy óvatossággal ! vannak itt a hátán adatok azok fontosak lehetnek gondolom...
2013. okt. 23. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel ezek a telefonok sorra doglenek le(csak nalam 3db jart az elmult par hetben,ami megallt,semmire nem reagal) , gondolom nem lesz nehez bontottan venni egyet . Mas beszerzesi forrasra hirtelen nincs tippem
2013. okt. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó de bontottan hol? a városomban egyik GSM-nél,használt telósnál sehol sincs hozzá...am ez nem behalt hanem sikeresen szét repedt...mert le ejtettem... esetleg vmi linket tudna küldeni vki? nemtalálok...nem hiszem el h ekkora rkaás szerencsétlenség vagoyk am de komolyan!
2013. okt. 23. 01:09
 3/8 anonim válasza:
Pontos típus? Egyébként ebayen nézz körül.
2013. okt. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

aTAB5" MTK6577 azthiszem h van olyan neve is h gen2 vagy mi... linkelek róla pontosabb adatokat!

[link]

100%-ig ez!

2013. okt. 23. 01:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Mocsok kínai telók omfg...
2013. okt. 23. 01:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Kelett nekem megvenni...mondjuk még ígysem bántam meg meert nagyon hozzám nőtt...nagyon jó kis telefon!...örülnék ha sikerülne venni hozzá rendes kijelzőt...
2013. okt. 23. 01:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utánajárás, a beszereléssikerességének kétesélyessége miatt jobban jársz egy új készülékkel. Ha megcsinálod se lesz már olyan mint az új. Majd előjön más baja, a kici óccó kínai vackok már csak ilyenek.
2013. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Simán szétszedem,összerakom stb...ezzel messze nincs probléma! :) a kici kínai,occóról meg annyit h ez messze nem az...kínai de korántsem óccó.... mikor vettem a telót akkor még 60 volt! és messze nemis voltak még 5"os telefonok...tabletek már igen de azokkal nemlehetett telefonálni! vagy márkás samsung galaxy note esetleg ami akkor 100 fölött volt...
2013. okt. 23. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!