Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia SP es Huawei...

Skorpio65 kérdése:

Sony xperia SP es Huawei ascend P6 tualjdonosoknak-Milyen telefonok az SP-k? Hat a P6? melyiket erdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj nekem 1 huawei y200-am van. Nagyon nem jó. Testvéremet megkérdeztem hogy milyen lenne 1 ilyen teló. Ő azt mondta hogy az összes huawei sz*r. Nem akarlak elriasztani de ez a véleménye és hát ért a telókhoz. De ez rajtad áll.
2013. okt. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ma 07:30

Aztán mi a bajod az y200-assal? Nem hasít, mint egy 200 ezres telefon? Ja, persze..nem viszi az aktuális játékokat. Amennyi az ára, annyit tud a telefon.

2013. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát jó kis szakértő a tesód ha a p6-ra azt mondja hogy szar.

az a telefongyártó amelyik szart csinál már rég nem lenne a piacon.

én a p6-ot venném.

2013. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!

Én az sp-t venném, de csak azért, mert kinézetre jobban tetszik a kezelőfelülete, meg kicsit a telefon is jobban néz ki, nár a hauwei-nél nagyon jó, hogy ennyire vékonyra csinálták a készüléket.

szóval igazából mind2 teló nagyon jó, és a p tényleg nem szar, nem kell egy kalap alá venni a 20-30 ezer forintos hauwei telefonokkal :)

szóval tudásra kb ugyan ott vannak, de én a sonyt venném:) (az egy 10essel olcsóbb is, bár az ekkora összegnél nem sokat számít:))

2013. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es vaagyok *p6
2013. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peti831214 ***** válasza:
100%
Kezelőfelületet le lehet cserélni, szal ez nem érv egyik mellett sem! Nekem P6 van és baromi jó! Akadásmentes, nem melegszik, prémium anyaghasználat és össze szerelés! Tűéles szép színes kijelző! Szerintem nagyon jó vétel!
2013. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
peti83... a P6-os kijelzoje nem kicsi? A virtualis gombokat el lehet rejteni ha nincs ra szukseg?
2013. okt. 24. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!