Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xpéria tipo mennyire jó...

Sony xpéria tipo mennyire jó telefon?

Figyelt kérdés
Milyen véleménnyel vagytok erről a telefonról?

2013. okt. 23. 09:20
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem is Tipo-m van, és megvan róla a véleményem, hideg-meleg. Először nagyon jónak tűnik, de nekem majdnem 1 éve van meg, nagyon nem vagyok vele megelégedve. Egy alap beépített program nem működik benne, lefagy néha-néha, könnyen koszolódik. A lényeg, ha meg szeretnéd venni: a védőfóliát ne vedd le SOHA, vegyél hozzá telefontontokot/hátlaptokot (ajánlatos inkább a hátlaptok) és nagyon vigyázz rá. Bár én nem nagyon vigyázok/vigyáztam rá, bármilyen xperia telefont veszel, 2 évnél tovább ne akard használni, mert bármennyire vigyázol rá, a telefon ígyse-úgyse bírja sokáig. És bármivel is többe kerül boltban megvenni, mint interneten, neten SOHA ne vedd meg. Én is az interneten vettem, és jóval gyengébb, és több a gondja, mint az osztálytársamnak való Tipo-ja, neki tökéletesen működi .
2013. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!