Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon egy 16...

Melyik a jobb telefon egy 16 éves lánynak? Sony xeria sp vagy huaweii ascend p6?

Figyelt kérdés

nem volt még okos telefonom. tudom,hogy mindig frissíteni kell őket, a sonyhoz több program van és könnyebben elérhető,ugye?

netezésre használnám



2013. okt. 23. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Minek egy 16 évesnek ilyen drága telefon? Szerintem netezésre bőven elég egy 30 ezres is.
2013. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sp-t javaslom. :)
2013. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem kell irigykedni. Köztudott, hogy a világon a felsőbb, vagy felső kategóriás telefonok igen nagy százalákában fiatalok (20 év alattiak veszik) Ha valakinek tetszik a P6-os, vagy az SP, aakor szíve joga, hogy megveszi-e....meg pénztárca.

Van aki pl szeret játszani a telefonján. Na egy 30 ezres androidon ami 2 percenként újraindul vagy fagy, nem igazán teheted meg. Ha valaki andoidos okosságot vesz, akkor javasolt erősebb hardvert venni.

2013. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok irígy, de azt is tudjuk hogy a lopott telefonok nagy százalékát fiatalok birtokolták. Tehát minél fiatalabb vagy és minél drágább a telefon annál nagyobb az esély a lopásra. Régebben nekem is mindig a legújabb telóm volt, de miután egyet elhagytam, kettőt elloptak, rájöttem felesleges évente 2-300.000 ft-ot költeni telefonra. Persze én is ígértem hogy vigyázok rá, de a lopást kivédeni szinte képtelenség. És mondom ezt úgy hogy még én sem vagyok 18.
2013. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha elhagyod a telefontod, akkor béna vagy. Ha hagyod,hogy ellopják akkor is.

Kérdésre válasz: P6 csajosabb,szebb erősebb. Ár/értékben jobb az SP.

2013. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Skorpio65 válasza:
a huawei ascend P6 valo inkabb lanynak,habar ket kezzel kell azt hasznalnia,a z sp igen durva telefon,a sulya ingen nagy meg a szelessege is,ilyen szelesseggel lehetett volna 5" a kijelzo.A P6 viszont konnyu es kecses nem tul szeles telefon es a mukodese is van olyan mint az SP-nek.Nem kell a teszteket nezni,hogy mit tud a Benchmaktba vagy a Quadrantban hanem azt,hogy mukodik a mindennapi hasznalat soran es ott jol teljesit.Tehat egy 16 eves lanynak jobb valasztas mint a durva SP.
2013. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sp-t vettem, jó választás volt :)
2013. nov. 1. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vetted, hanem vettek neked
2013. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen
2013. nov. 1. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!