Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomat elejtettem...

A telefonomat elejtettem Alcatel 2005x?

Figyelt kérdés
Leesett a földre fehér csikokat adot ki estére pedig fehér képet lehet hallgattni zenét!De amit csinálok rajta azt nem láttni!! Ez miért van ? Mi a baja???
2013. okt. 23. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak annyi. Jópénzért lehet kijelzőt cseréltetni.
2013. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát max.mennyiért csinálnák meg?
2013. okt. 23. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:

" Ez miért van ?"

Mert a gravitáció az ilyen huncut dolog. Amint közeledett a telefonod a talajhoz, felgyorsult. Abban a pillanatban amint leért, a sebessége hirtelen nulla lett. Ilyen esetben a felszabaduló mozgási energia eltöri, elmozdítja a belsejében lévő alkatrészeket. Hogy éppen mi tört vagy ment szét benne, az innen nem nagyon látszik ahol én ülök.

Viszont annyi biztos, hogy a kijelző maga, vagy a hozzá vezető áramkör valahol megsérült, esetleg kicsúszott egy csatlakozó. Az ismerőseid körében érdeklődj hogy valaki szét tudná-e szedni neked, megnézni hogy van-e javítható hibája (bár a leírásodból nem valószínűsítem).

A garis javítás felejtős, az összes garanciapapíron külön kiemelik a leejtés és vízbemerítés esetét mint garanciavesztési okot.


[link]

2013. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hát max.mennyiért csinálnák meg?"


Már nincs olyan hogy max ennyi. Bármennyi amit kérnek. De ez elég ritka modell és az ára is elég alacsony ahhoz hogy ne foglalkozzanak vele. Vagy ha foglalkoznának, az ár hallatán a te kedved menne el tőle.

2013. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !! inkább veszek 1 üj telot!!!
2013. okt. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!