Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Instagrammon ha rámegyek a követőim fülre, akkor aszerinti sorrendben hozza ki őket, akik legutóbb mentek rá a profilomra?

Lehet hülyeséget kérdeztem, csak mert nem úgy van hogy az aki legutoljára bekövetett, hanem máshogy

Keress kérdéseket hasonló témákban: mobiltelefon, Samsung Galaxy Ace, insta, alkalmazás

2013. okt. 23. 14:28  Privát üzenet  

A válasz
rakottkrumpli2 nevű felhasználó válasza:

Nem. Az igazi nevek ABC sorrendjében hozza ki.

# 1/2Időpont 2013. okt. 23. 16:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mert nekem M betűs volt a harmadik, a többi is össze vissza volt

# 2/2Időpont 2013. okt. 24. 14:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
HTC One x kijelzője betört, csak az üveg lap sérült, mennyiért tudnám megjavítgatni, nem garanciális, érintő gombok nem sérültek, hol tudok olcsón üveg lapot venni hozzá?
Az Iphonenál hogy lehet holographikus kivetítőt használni, illetve van- e benne egyáltalán? Feltétlenül Iphone 5 kell hozzá?
Lumia 610-em van, hiába kapcsolom be a bluetooth-t a telefonomon, nem kompatibilis egyetlen telefonnal sem, megtalálja a mási eszközt, de nem csatlakozik hozzá, pedig látható...
Hogy lehet beállítani e-bayen, hogy csak azokat a termékeket hozza föl, amelyeket az eladó hajlandó EU területén belül postázni?
Samsung Tab? Milyen Samsung tabok érik meg és mennyibe kerülnek ezek? Netet tudok hozzá rendelni?
IPhone 4 re le töltöttem egy szótárt és hozzá le kellett még tölteni vmit és le vett egy csomó helyet a memóriából és kitöröltem de a memóriát ugyan úgy foglalja, gépen iTunesen...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!