Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem a Galaxy S3...

Melyiket vegyem a Galaxy S3 készülékemhez?

Figyelt kérdés
Hallottam valami olyasmit , hogy lehetséges hogy a Galaxy s3 nem annyira boldogul a 32 gb Class 10-es micro sd-kel , csak Class 6-osokkal , ki mit tud erről ?

2013. okt. 23. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én semmit, de szerintem hülyeség! Ha a telefonnal való kompatibilitásról van szó, a memóriakártyának csak a kapacitása számít, az adatátviteli sebesség osztálya (Class) abszolút nem befolyásolja, hogy jó-e a telefonba!
2013. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, meg a tárhely mellett a kártya típusa számít még (microSD, microSDHC, microSDXC), de tényleg csak ezek, az osztályozás nem!
2013. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en micro sd clas 6 ot valasztanak
2013. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 32gigás class 10es samsung micro sd-m van, semmi probléma nincs.
2013. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget , megrendelem akkor a Class 10-est , igazából azért merült fel ez a kérdés nálam , mert vettem egy noname 32 gb-osat , és feltettem rá 8 gigát saját gép használatával ( úgy hogy be volt rakva már az S3-ba a micro sd és csatlakoztattam a géphez ) és csak nagyon kevés dolog volt amit rendesen feltette , újraindítottam a telót , és utánna a fő mappák neveit megváltoztatta pl.: Szöveg -> ɥzöveg , meg még pár betűt pár mappánál viszont mikor betettem az 5800-ba az sd-t és gére tettem majd felmásoltam mindent (total commanderben , mert az 5800 engedi a total-t ) akkor meg jó volt minden , és szórakoztam vele sokat , de mindig ugyan ez volt, ezért kezdtem utána olvasni , de megpróbálok akkor most egy kingston márkával hátha jó lesz
2013. okt. 24. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!