Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lett a telefonommal?

Mi lett a telefonommal?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia Asha 302-es telefonom már kicsit több, mint egy éve és tegnap hirtelen lefagyott.. én kikapcsoltam és utána amikor bekapcsoltam, semmilyen alkalmazást nem ismert fel, ezért frissítettem őket. Utána újra be- és kikapcsoltam a telefont, ekkor már kérdezte, hogy milyen nyelven szeretném használni a telefont és amikor kiválasztottam, bekapcsolt és láttam, hogy letörlődtek az üzenetek, az összes alkalmazás és a háttér és többi beállítás is törlődött. Nagyjából visszaállítottam a dolgokat, de az internetre hiába nyomom mindig a gombot, nem lép bele sehogyan sem. Vigyem el szerelőhöz vagy meg tudom én is oldani ezt a problémát??
2013. okt. 24. 17:06
 1/1 anonim válasza:
Szerintem vidd el szerelőhöz. Nekem egyszer,hirtelen a semmiből kikapcs bekapcs (galaxy mini) és eltünt minden(kèpek,a letöltött dolgok stb... az sd kártyáról tehát szentem vidd el szerelőhöz hátha olyan a megoldás amit te is megtudaz csinálni vagy ott helybe ingyen megcsinálják
2013. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!