Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy mostanában hanyagolják az olcsóbb mobilokat?

Figyelt kérdés
Mostanában nincs olyan ár/érték arányú telefon, mint a maga korában volt a Sony Live with Walkman vagy az Xperia mini. Ha mostanában megnézek egy ~30-40 ezres telefont, akkor az nagyon alap processzorral és kevés van felszerelve. (Pl. Már ezeket is android 4.1-gyel próbálják adni, 512 mb rammal, ami ennek a verziónak már kevés...) Ok, ettől alsó kategória, de a fent írt telefonok akkor is nagyon jók voltak!
2013. okt. 24. 17:19
 1/5 A kérdező kommentje:
*és kevés rammal van felszerelve.
2013. okt. 24. 18:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább azt nem értem, hogy miért nem lehet normális telefont gyártani olcsóért, mi a f.zért kell 50-60 ezret feláldozni egy olyan telefonra, ami éppencsak megfelelő...
2013. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az, ezt akartam én is írni. A Live with Walkman és a Mini megérte az árát és olcsó volt. Mára ezek sajna elavultak, így ezeket már nem éri meg beszerezni.
2013. okt. 25. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Elavultak és gyengék, így az ár-érték arányuk is az óceán alján vannak. Pedig azok tényleg erős, strapabíró és jó minőségű telefonok voltak. Kevés RAM-mal és gyenge procival.
2013. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem azért a nyárra előrukkornak valamivel, akkor tervezek telefont venni. És az armv8-cal sem tudom, hogy mi lesz a helyzet, nem akarok megint úgy járni, mint tavaly tavasszal a galaxy gio-val. Lehet, megint táblát szerzek ez a telefon mellé, 20.000-ért nagyon megérte a ConCorde tab ONE. Gyors, szinte mindent visz android 4.2-vel.
2013. okt. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!