Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Samsung Galaxy...

Hogyan kell Samsung Galaxy Minivel screenshotot/screencapture-t csinálni?

Figyelt kérdés
Láttam már hogy azt iirták ki h a "home és a vissza gomb ot nyomjuk és kész",de nekm ez iigy nem mükszik pls iirjátok meg h hogy kell

2013. okt. 24. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát kössz de nekem sehogysem megy :( :( :(
2013. okt. 24. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is minim van. Hosszan kell nyomni a menü gombot meg a bill. zár gombot EGYSZERRE ( ez fontos ) kb. 3-4 másodpercig és elengeded. Most teszteltem le. 3-szor.
2013. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mér bocsánat, de ha egyszerre nyomod akkor a billentyűzet azonnal lezárul. A home gombot nyomod kb 2másodpercig és aztán a power gombot. Kb rögtön meg is csinálja. Próbáld ki.
2013. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi de most lehet h én vok bèna de nekm sehogxsem mükszik bár lehet h a teloo a szar de mondjuk mar csinaltam vele vhogy vagyis hugom amikor nala van utana csak azt veszem ezre h van hat db
2013. okt. 29. 19:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és az utolsoo kommentelönek:nem zarul le azonnal mert uugy hozza elö h kikapcs stb.
2013. okt. 29. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!