Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja az iPhone 3gs-nek?

Mi baja az iPhone 3gs-nek?

Figyelt kérdés

Szóval, még 2 évvel ezelőtt volt egy iPhone 3g-m aminek egy pöppet berepedt a kijelzője így már nem azt használom, viszont most előkerestem és minden tök jó lenne vele, csakhogy.

Felraktam a töltőre hiszen már eléggé lemerülhetett csórim, amit észre is vesz, viszont lemerült aksit jelez állandóan. Nem igazán értem, hogy miért, hiszen látja, hogy töltőn van, mégsem tölti...Mit tudnék vele csinálni? Szervízbe nem akarom vinni, hisz egy kis apróság miatt kellene csak ez a telefon, és nem akarok rá költeni százezreket...

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2013. okt. 24. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet túlmerült az akku, és tönkrement. Li-Ion akkuk nem szeretik, ha teljesen lemeríted őket.
2013. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Sajnos nem igazán akar megjavulni.:/ Talán elviszem szervízbe, hátha ott megtudják csinálni.:)
2013. nov. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!