Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Plants vs Zombies 2-ben ha...

A Plants vs Zombies 2-ben ha azokat a pályákat újra megcsinálom, amik kulcsot adnak a plusz növényekhez, akkor lesznek újabb kulcsaim?

Figyelt kérdés

Elhasználtam azt a 3-at amit Egyiptomban adott. Viszont láttam, hogy vannak még extra növények, de nincs több kulcsom.

Ezért gondoltam, hogyha újra csinálom valamelyik kulcsos pályát, akkor ismét kapok új kulcsokat. Viszont fölöslegesen nem húznám ezzel az időt.



2013. okt. 25. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Azokat pályán belül kapod, főleg az újaknál, amit megnyitottál.

Párat játszani kell hozzá.:D

2013. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már végignyomtam az Egyiptomot. Most a csillagokat kell gyűjteni meg kicsináltam a yetit és adott még 3 kulcsot.


Viszont bizonyos pályák végén ad kulcsot. Pl az utolsó végén is azt kaptam, mielőtt a piramis megjelent volna. Lehet, hogy újrajátszom majd.

2013. okt. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!