Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül hát a telefon? :D

Mennyibe kerül hát a telefon? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Van eza telefon és látom hogyha meg kellene vennem akkor 160.ezer forint körül van de viszon nekem van egy telefonom amin a 2 éves hűségnyilatkozat most járt le és be akarom cserélni erre a telefonra de úgy hogy megmaradjon az az előfizetésem ami volt és ne kelljen fizetnem ezért...Mikor rákattintok arra,hogy: Meglévő Telenor előfizetésemet megtartom és lecserélem a készülékemet,,, ezután jön az hogy beirom a számomat és kapok smsben egy kódot hogy betudjak lépni és ekkor azt irja ki hogy tarifamegtartással de viszont nem tudom hogy akkor ingyen kihozhatom a régi telfonom helyett vagy fizetni kell?:)

köszönööm előre is a válaszokat kicsit tudatlan vagyok ilyen téren:)


2013. okt. 26. 15:33
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] ez a telefon* !:)
2013. okt. 26. 15:35
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen előfizetésed van?
2013. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát pontos nevét nemtudom de van egy családi csomagom meg egy 2100 ft-os lebeszélhetőségem ami az alap tehát 2100+900 ez 3000 + meg még pluszba amit beszélek kb 6 ezer ft- szokott lenni:)
2013. okt. 26. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem becseréléssel egy s4-et nem fogsz elhozni ingyen.
2013. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg,hogy van-e kedvezmény készülékvásárlásra de csere csak úgy biztos nem fog menni.


A beszédforgalmad alapján ezt fogják neked ajánlani:


Smarttarifa 3 (S-es méretű csomag) 5 290 havidíj

Belföldi hálózatokba: Korlátlan Facebook, böngészés, e-mailezés és navigáció belföldön. Percdíj: 26 Ft hálózaton belül, 30 Ft hálózaton kívül. SMS: 37 Ft. 2,5 Ft kapcsolási díj sikeres hívásonként.

2 év tarifamegtartással - legjobb készülékárainkért

149 990 Ft üzletben

142 490 Ft online megrendeléssel, ingyenes kiszállítással

74 990 Ft kezdőrészlet + 12 x 5 625 Ft havi törlesztés, online megrendeléssel, ingyenes kiszállítással

2013. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm:))
2013. okt. 27. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!