Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az xperia mini pro-n van...

Az xperia mini pro-n van facebook? Wifi? Bluetooth? Előlapi kamera? Milyen minőségű a kamerája, és maga a telefon?

Figyelt kérdés
Szerintetek megfelelő egy majdnem 14 éves lánynak?:) köszi:) 13,5/L

2013. okt. 26. 19:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
Előlapi kamera nincs a többi igen. Szerintem megfelelő.
2013. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

van benne előlapi kamera :D

Kamera


Fényképező Van

3D kamera Nem

Előlapi kamera felbontása 0.3 MPx

Előlapi kamera maximális felbontása 640 x 480 pixel

2013. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi. és mennyibe kerül vadonatújan? és használtan?
2013. okt. 26. 19:27
 4/11 anonim ***** válasza:
vadonatújan már kb semennyibe, mert kifutott termék
2013. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké köszi. és lehet rá frissíteni a 4.0-s vagy 4.1-es android rendszert? ha elviszem szerelőhöz,akkor ott tudják rá frissíteni??
2013. okt. 26. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá semmi különös tudás. otthon meglehet oldani a frissítést könnyen . android 4.0.4
2013. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak, hogy egy kritika is legyen, szerintem nem leszel vele elégedett, 600 Mhz-es, egymagos proci nagyon gyenge, tudtommal az ARM 11 utasításkészlet most már elég elavult, arról nem is beszélve, hogy emiatt sok játék nem futhat rajta. Ha átírod az utasításkészletét, akkor is ezek a játékok nagyon akadozva futnak csak el rajta. A kijelző állati ronda és pixeles. Az akku pedig gyenge.
2013. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne beszélj mán hülyeséget , a sony xperia mini pro az nem az x10 mini pro
2013. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, te mit szívtál?

[link]


Kérdező:

Ilyen telefonom van nekem is. A kamerája elfogadható, szerintem külön jó is. A vakuja erős, nagyjából 5 méterig látszódik el a mindenség, ha fényképezel. Nappal szépek a képek, éjszaka közepes, vagy egy picit az alatti. A videofelvétel szánalmasan gyenge éjjel, a fénykép viszont elég jó.


Androidos eszközön van facebook, legyen az Samsung, LG, vagy Sony. Wifi, Bluetooth is többnyire van ezekben. Előlapi kamerája is van, a VGA felbontás ellenére szép képeket csinál! Én mindenképpen ajánlom, megbízható, gyors, hihetetlen gördülékeny. Játékra kiválóan alkalmas, de azért ne várjunk tőle akadásmentes futást egy erősebb játék esetén. Sőt..

3 éves tapasztalataimat senki nem fogja meghazudtolni. Aki csak azért is lepontoz, az már csak kötekedik.

2013. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Heteskének szólt előbbi kérdésem, bocsi nyolcaska. :D
2013. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!