Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidoknál, hogy működik...

Az androidoknál, hogy működik a képernyő feloldás? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Néztem androidokat és a feloldásnál azt vettem észre, hogy valamelyiknél fel kell oldani, és aztán kell a mintát beírni, és valamelyiknél meg mehet rögtön a minta. És nem találtam olyan összefüggést, hogy melyik androidtól, hogy lehet, hanem csak úgy egyiknél így működik, másiknál úgy.

Honnan lehet megtudni, hogy melyik androidnál milyen ez a feloldás?


2013. okt. 27. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyárilag az van beállítva, hogy képernyőn lévő lakatot elhúzod. De a beállításokban 3 féle lehetőség van. Van ez a sima, van a minta, amit írtál, és van egy jelszavas. Ezek közül te választhatod ki, hogy melyikkel akarod feloldani a képernyőt. De a fizikai lezáró gombot, ami ált a készülék tetején van, mindig meg kell nyomni, máskülönben nem világít ki a képernyő. De ezzel még nem oldod fel. Ez csak fényt ad.
2013. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hanem hogy lenyomom a gobot, elhúzom a csúszkát, és minta. De van olyan is, hogy lenyomom a gombot, és rögtön minta.
2013. okt. 27. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elhúzod a csúszkát, azzal feloldod a képernyőt. Nem tudom milyen készüléken láttál plusz mintát is. A minta csak egy formája a feloldásnak. Ugyanaz, mint a csuszka, vagy jelszó.
2013. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
olyat láttam, hogy el kellett húzni a csúszkát, és mintát is kért (mert be volt állítva), de valamelyiken rögtön a mintát lehet csinálni (mert mintára van állítva)
2013. okt. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!