Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy oldható meg Windows...

Hogy oldható meg Windows Phone 8-nál, hogy a játékot NE a belső memóriára hanem a Micro SD-re telepítse?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint ez még nem megoldott!
2013. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emberek ***** válasza:
szerintem sincsen megoldva, mert elég kiforratlan a rendszer
2013. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nemrég váltottam winphone 8-ra az előző rendszereket nem ismerem de ez azt mondom jól használható, android után sincs vele bajom.Aki sok mindent szeretne a telefonra az ne ilyet vegyen egyenlőre,vagy ha mégis akkor nagyobb belső memóriást.
2013. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azért, mert kiforratlan a rendszer, hanem azért, mert a Microsoft így fékezi a kalózkodást. Vagyis ne legyen az, hogy nCore-ról leszedsz egy játékot, és játszol vele. Ha játszani akarsz, akkor vedd meg. Ezért az összes játékot a belsőmemóriára teszi a rendszer. És nem is fogják -szerintem- megcsinálni, hogy a külsőre lehessen tenni. Ez nem adroid, itt ha tisztességesen lehet csak játszani. Illetve van ennek egy kiskapuja, de nem valami egyszerű megcsinálni azt sem. Ez ugyan így lenne az iOS esetében is, ha lenne SD bővithetőség.
2013. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!